Warsztaty w czerwcu i wrześniu


Serdecznie zapraszamy 13 czerwca br. na warsztaty, które będą dotyczyły jak zabrać się do rozpisania próby przewodnikowskiej. Serdecznie zapraszam osoby, które mają w tym roku 15 lat i więcej (czyli 15 wzwyż 😉). Warsztaty zaczną się o godzinie 17:30 i będą trwać 2 godziny. Zajęcia poprowadzi druhna hm. Marta Wasilewska. Zgłoszenia przyjmuje druhna Ania Rzepka do dnia 10 czerwca br.

Już teraz serdecznie zapraszamy na wrześniowe warsztaty z pisania planów pracy drużyn/gromad – na tej części warsztatów skupimy się na pisaniu celi i zamierzeń oraz analizie drużyny. W październiku odbędzie się kolejna edycja warsztatów poświęcona pisaniu planów pracy. Terminy warsztatów zostaną podane w drugiej połowie sierpnia. Na warsztaty serdecznie zapraszamy: drużynowych, przybocznych orz osoby chętne 😉

Bardzo proszę o przekazanie informacji w Waszych środowiskach.