Komenda


Posiedzenia Komendy Hufca odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:30 w Komendzie Hufca przy al. Piłsudskiego 12.

Komendantka pełni dyżury w Hufcu w każdy czwartek od godziny 18:15 do 20:00.

Komendant: hm. Edyta Derus-Biełka aaaaaa

telefon: 88 77 66 800 aaaaaaaaaaaaaa

mail: komendant@zhptychy.pl

mgr Katarzyna Sikorska – Skarbnik Hufca

telefon: 88 77 55 600

mail: katarzyna.sikorska@zhp.net.pl

hm. Janusz Abramowicz – Zastępca Komendanta ds. Organizacyjnych, Członek KSI

telefon:  603-890-869

mail: janusz.abramowicz@zhp.net.pl

hm. Michał Rzepka – Kwatermistrz

telefon:

mail: michal.rzepka@zhp.net.pl

hm. Izabela Staszczyszyn HR – Zastępca Komendanta ds. Pracy z kadrą i kształcenia, członkini KSI

telefon: 602-494-902

mail: izabela.staszczyszyn@zhp.net.pl

phm. Karolina Strażecka-Czarnota – Członek Komendy ds. Programowych

mail: karolina.straceka-czarnota@zhp.net.pl

pwd. Marta Szwarocka – Członkini Komendy

mail: marta.szwarocka@zhp.net.pl

phm. Anna Wysocka – Członkini Komendy, Finansistka

mail: anna.wysocka@zhp.net.pl