Komunikaty…

Zaliczenie służby instruktorskiej:
Druhny i Druhowie, przypominam, że do 30 września należy złożyć wniosek o zaliczenie służby instruktorskiej u druhny Komendantki Hufca. Informuję, że od 9 maja 2016r. obowiązuje nowy regulamin spraw członkowskich, w których znajdują się informacje dotycząca zaliczania służby.

Odprawa drużynowych, plany pracy:
Serdecznie zapraszamy na odprawę drużynowych, która odbędzie się w trzeci czwartek miesiąca tj. 15 września o godzinie 17:45 w Hufcu.

Przypominamy, że do końca miesiąca należy zatwierdzić plan pracy drużny/gromady/szczepu u druhny Komendantki Hufca. Plany pracy piszemy na rok kalendarzowy tj. od stycznia do grudnia.

Umowy wolontariackie:
Druhny i Druhowie, przypominamy że do końca września należy podpisać umowę wolontariacką, która została Wam przed wakacjami przesłana na maila. W razie pytań proszę o kontakt z druhną Anią Miernik.

Kursy przewodnikowskie:
Druhny i Druhowie, w najbliższym czasie kurs przewodnikowski będzie organizował Hufiec Katowice w terminie: 21-23.10; 4-6.11 oraz 18-20.11.2016, a także Hufiec Beskidzki w terminach: 7-9.10; 21-23.10 oraz 4-6.11.2016r. Szczegóły u druhny Ani Miernik