Turniej zastępów

CHORĄGWIANY TURNIEJ ZASTĘPÓW „MACIEK” 2016 r.
Regulamin turnieju:
ORGANIZATOR: Referat Harcerski Chorągwi Śląskiej
MIEJSCE: Zespół Szkół Techniczno – Usługowych ul. 11 listopada 3 Będzin 42-500.
TERMIN: 15.10.2016 r.
WPISOWE: 15 zł
UCZESTNICY: Zastępy z drużyn harcerskich i wielopoziomowych Chorągwi Śląskiej
 W turnieju mogą brać udział zastępy działające w ciągu roku (1 drużyna = 1 zastęp) z drużyn harcerskich i wielopoziomowych w składzie od 5 do 8 osób pod opieką pełnoletniej osoby.
 W skład zastępu z drużyny WIELOPOZIOMOWEJ może wchodzić nie więcej niż 20 % uczestników z pionu Harcerzy Starszych.
 Zastępy zobowiązane są posiadać imienne listy uczestników wraz z polisą ubezpieczeniową i numerem ewidencyjnym ZHP każdego uczestnika.
 Zastęp startujący w turnieju posiada pełne umundurowanie wraz z dodatkowym oznakowaniem nr drużyny w postaci kółka (z dowolnego materiału ) o średnicy 15 cm umieszczonego na mundurze.
 Zastęp musi byś wyposażony w apteczkę, która będzie punktowana w trakcie konkurencji „pierwsza pomoc”
 Każdy zastęp przygotowuje na turniej folder reklamujący działalność swojego środowiska (drużyny, Szczepu) w dowolnej technice.