Zaproszenie na europejski zlot wędrowników – Roverway 2018

Chciałabym serdecznie zaprosić wędrowników z całej Polski do udziału w zlocie Roverway 2018.

Roverway to europejski zlot wędrowników (między 16 a 22 rokiem życia), który w najbliższe wakacje odbędzie się w terminie 23 lipca – 2 sierpnia w Holandii. Hasło przewodnie imprezy to „Opposites Attract”. Koszt imprezy wynosi 399 euro oraz 260 zł od uczestnika. W wydarzeniu mogą wziąć udział 6-8-osobowe patrole z pełnoletnim instruktorem jako opiekunem, jednakże w tym roku przyjmujemy również indywidualne zgłoszenia zainteresowanych wędrowników. Osoby powyżej 22 roku życia mogą wziąć udział w imprezie jako IST, wówczas koszt udziału to 305 euro i 170 zł.

To wydarzenie jest niepowtarzalną okazją dla wędrowników z całej Polski na przeżycie wakacyjnej przygody ze skautami z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Słowenii i innych krajów Europy!

Jest to możliwość do nawiązania kontaktu z przyszłymi drużynami partnerskimi, a także do nabycia inspiracji na przyszły rok harcerski.

Więcej informacji na www.roverway.zhp.pl oraz na fanpage’u na Facebooku www.facebook.com/RoverwayZHP.

Zgłoszenia trwają do wyczerpania miejsc (100 uczestników oraz 10 IST).