Szkolenie z RODO dla organizatorów wypoczynku


Harcerska Akcja Letnia zbliża się wielkimi krokami. Warto się do niej odpowiednio przygotować. Już dzisiaj odbędzie się szkolenie z RODO skierowane do organizatorów letniego wypoczynku.

Aby wziąć udział w szkoleniu on-line (początek o 20:30) wystarczy kliknąć tutaj. Do udziału potrzebne jest jedynie konto w Office 365. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, który będzie dostępny po dołączeniu użytkownika do szkolenia on-line.

RODO, czyli rozporządzenie o ochronie danych osobowych to rozporządzenie unijne zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych. W ZHP spotykamy się z nim w codziennej pracy. Warto znać jego zasady, szczególnie przed nadchodzącym HAL.