Propozycja Harcerskich Zawodów Jeździeckich


Czuwaj!

Zwracam się do Państwa, Druhny i Druhowie, z ogromną prośbą dotyczącą naszej działalności. Jako Inspektorat Harcerskich Drużyn Jeździeckich i Kawaleryjskich podjęliśmy się zorganizowania I Harcerskich Zawodów Jeździeckich „EquiHarce”, na które chcielibyśmy zaprosić każdego zakochanego w sporcie konnym członka ZHP. Zawody są specyficzne, ponieważ jako harcerze i jeźdźcy nie spotkamy się wspólnie razem na jednym czworoboku. Dbając o dobrostan koni, który byłby zaburzony podczas długiego transportu na miejsce zawodów, mamy również na względzie finanse harcerzy. Planując te zawody, chcemy wyjść do wszystkich jeżdżących harcerzy, a nie tylko tych zmotoryzowanych.
Zawody polegają na regulaminowym nagraniu danego przejazdu, przesłania go nam w ustalonym terminie wraz z wszelką wymaganą dokumentacją, a rozstrzygnięte zostaną na podstawie ocen wystawianych przez sędziego Polskiego Związku Jeździeckiego.
Przygotowane regulaminy pozwolą przeprowadzić zawody na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa względem uczestników i koni.

 

Chcąc dotrzeć do jak największej ilości zainteresowanych zwracamy się do Was, abyście pomogli nam rozsyłając informację do swoich drużyn i szczepów, a Ci aby mogli przekazać je dalej, do poszczególnych harcerzy. Wierzymy, że wspólnie każdy zainteresowany będzie mógł dołączyć do naszego wielkiego współzawodnictwa. To jak uda nam się przeprowadzić tegoroczną edycję zawodów zdefiniuje dalsze plany ich dotyczące.
Aby włączyć się w pomoc wystarczy przesłać tego maila z oboma linkami lub chociażby udostępnić na grupie hufca:
1. Link do wydarzenia, to tutaj będą pojawiały się wszystkie informacje na temat zawodów, zgłoszeń, regulaminy i wyniki.
2. Link do strony naszego Inspektoratu, aby w przyszłości łatwiej było nam dotrzeć do zainteresowanych jeździecką działalnością członków ZHP.

 

W razie pytań, zapraszam do kontaktu drogą mailową:
konne@zhp.pl
Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!
pwd Klaudia Mazurek HO
pwd Julia Lewińska HO