Parę informacji

Druhny i Druhowie,

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 😊

Przesyłam parę informacji na najbliższy czas 😉 Serdecznie zapraszam w trzeci czwartek miesiąca tj. 18.01.2018r. na odprawę drużynowych, która rozpocznie się o godzinie 18:00 w hufcu.

Przypominam, że do 30 stycznia należy zatwierdzić plan pracy gromady/drużyny/szczepu/kręgu. Bardzo proszę o wcześniejsze przesłanie planu do druhny Ani Miernik. Plany pracy gromady wcześniej muszą zostać zatwierdzone przez druhnę namiestnik.

Przypominam o meldunkach drużyn za 2017 rok 😉

Przesyłam przedsięwzięcia, które chcielibyśmy abyście uwzględnili w Waszych planach pracy:

Luty: 24.02. Zimowy Zlot  Chorągwi Śląskiej w Piekarach Śląskich;

Marzec: 10.03. Festiwal Piosenki; warsztaty wielkanocne;

Kwiecień: Dzień Ziemi- warsztaty ekologiczne

Maj: obchody 3 maja

Czerwiec: Zlot Hufca

Lipiec-Sierpień: HAL oraz Zlot ZHP Gdańsk 2018, udział w święcie Wojska Polskiego;

Wrzesień: Harcerski Start; Dni Chorągwi – 21-23.09 (w tym jest HIP); udział w uroczystościach związanych z 35-leciem pomnika Harcerzy na Rynku w Katowicach;

Październik: hufcowe zawody ratownicze; konferencja – dot. hospicjum

Listopad: obchody 11 listopada; FBI; warsztaty bożonarodzeniowe

Grudzień: BŚP

Druhny i Druhowie w terminie: 27.01-01.02.2018r. druhna Komendant Hufca wyjeżdża na zimowisko, w tym czasie zastępstwo będzie pełnił druh Janusz Abramowicz. Podczas ferii nie będą pełnione dyżury w komendzie hufca.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Ania Miernik