Konferencja „Harcerskie inspiracje w wychowaniu i edukacji”


W tym roku zbiegają się dwie ważne rocznice: 100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecie powstania Związku Harcerstwa Polskiego – największej w naszym kraju organizacji wychowawczej dla dzieci i młodzieży.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na konferencję „Harcerskie inspiracje w wychowaniu i edukacji” organizowaną przez harcerzy i instruktorów Hufca Ziemi Cieszyńskiej, która odbędzie się 5 grudnia 2018 roku na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Szczegóły dotyczące konferencji, program, a także słowo zachęty znajdziecie  w załączonej ulotce informacyjnej oraz na stronie internetowej: link.

Konferencja_Harcerskie inspiracje_ulotka (1)

Z harcerskim pozdrowieniem „Czuwaj”!

Harcerze i instruktorzy Hufca Ziemi Cieszyńskiej