A może na niemiecki zlot kadry?

Jeśli jesteś drużynowym lub instruktorem, drużynową lub instruktorką, jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda niemiecki zlot kadry, to zapraszamy!
W dniach 27.04-01.05 w Westernohe (niedaleko Frankfurtu nad Menem) odbędzie się zlot kadry organizacji DPSG. Zaproszeni zostali członkowie ZHP, aby zaprezentować znane nam ciekawy formy kształceniowe.
W drodze rekrutacji chcemy zbudować sześcioosobowy zespół, który przygotuje krótkie zajęcia, pokazujące mocne strony ZHP w kształceniu oraz specyficzne rozwiązania, różniące nas od innych organizacji skautowych, a także typową polską zbiórkę dla wybranego pionu wiekowego.
Szukamy:
– jednej osoby, która ma doświadczenie w kształceniu i chciałaby się zaangażować we współtworzenie warsztatów (w języku niemieckim)
– czterech osób, które skończyły 16 lat, są drużynowymi lub instruktorami, działają aktywnie z drużyną i chciałyby wziąć udział w zlocie jako uczestnicy (osoby mówiące po niemiecku i/lub po angielsku)
Zachętą może być fakt, że zlot dla uczestników z Polski będzie bezpłatny, zostaną również zwrócone koszty przejazdu.
Zgłoszenia należy kierować pod adresem anna.rupniewska@zhp.net.pl.
Więcej informacji
– –